O inwestycji

W naszej ofercie posiadamy osiem budynków w zabudowie bliźniaczej, każdy z nich na działce ok. 250 m.kw. Przewidywany termin zakończenia budowy – wrzesień 2017.

Budynki dwukondygnacyjne - parter + poddasze użytkowe, całość w bardzo prostym, acz eleganckim i nowoczesnym stylu. Pow. użytkowa domu 104,3 m.kw., na którą składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, hall. Na parterze znajduje się salon ok. 25 m.kw. z wyjściem na taras, kuchnio-jadalnia 13 m.kw., toaleta, hall. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie 13, 16 i 10 m.kw., łazienka z wc 7,8 m.kw. korytarz. Działka o pow. ok. 250 m.kw. , dojazd drogą asfaltową, sąsiedztwo zadrzewione.

Nieruchomość oddawana w standardzie deweloperskim - jedynie do wykończenia. W środku wszystkie instalacje - elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, C.O z piecem gazowym Na całym parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki panelowe, poddasze ocieplone wełną mineralną. Okna PCV. Bryła budynku w nowoczesnym stylu, z zewnątrz ocieplenie styropianem, elewacja wykończona tynkiem mineralnym. Dojścia, podjazd oraz taras zostaną wyłożone kostką betonową. Możliwość postawienia wiaty garażowej na auto.

więcej...